• זמינים לצאת לסיור נכסים היום!

Your spaceיעוץ, שיווק ותיווך נדלן עיסקי בירושלים מזה כמעט 10 שנים – לרדת לפרטים הקטנים בכל עסקה!

הכרות וניסיון מעמיק עם שוק המשרדים, המסחר, התעשייה, והלוגיסטיקה באזור ירושלים והסביבה.

עבורנו הצלחה נמדדת במציאת המקום בהתאם לצורכי הלקוח ובהתאם לדרישותיו, שביעות רצונו ומענה מדויק לציפיותיו.

אנו מציגים ללקוחות שלנו את מלוא המידע הדרוש לו לקבלת החלטה חכמה תוך מתן כלים להשוואת "תפוח מול תפוח" בכל עסקה באמצעות אקסלים השוואתים.

את הלקוחות שלנו אנו מלווים בתהליך איתור הנכס המתאים עבורם, אנו מתייחסים לכל לקוח במלוא הרצינות, ומיצגים אותו מול בעל הנכס בכבוד רב.

אפיון הצורך – גמישות בתקופות אפשרויות גידול, תקציב ועוד

נקודת ההתחלה בתהליך.

אנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שהמשרד הוא "הבית השני" של הלקוח ולפעמים אפילו הבית הראשון-בשלב האפיון נבקש להבין את חשיבות המיקום ביחס למקום מגורי העובדים, מספר חניות, צורת ישיבה, ואופי סביבת העבודה.

בשלב השני נבצע עבור הלקוח עבודת סקר שוק לאיתור משרד נציג את כל האופציות הקיימות בשוק, בהתאם למאגר הנכסים של המשרד, דיוור מייל לכל בעלי הנכסים בירושלים, ובעזרת מתווכים נוספים.

סינון ראשוני ויציאה לשטח בשלב זה נבצע סיור נכסים רלוונטיים

לאחר למידת השוק והאפשרויות הקיימות, משרדינו ייצג אתכם מול בעל הנכס האופציונאלי מתוך כוונה למקסם את השטח, למזער עלויות, ולחסוך לכם כסף וזמן יקר עבורכם.

  • צמצום רשימה ל 2 נכסים מועדפים
  • ניהול מו"מ
  • החלטה
  • משא ומתן
  • וסגירת עיסקה

אנו בחברה מאמינים שכל אחד צריך לעסוק בתחום העיסוק שלו, אנו עם נסיון של שנים והיכרות רבה עם רוב בעלי הנכסים בעיר, מוכנים לעבוד קשה-ולהביא תוצאות.

אנו במשרד מאגדים את הייצע המשרדים הגדול ביותר בירושלים.

עם מידע מתעדכן בזמן אמת, על כל מה שקורה בשוק המשרדים, החברה משרתת וליוותה חברות רבות מכל התחומים חברות ממשלתיות, חברות הייטק, ומהשוק החופשי.

הצוות שלנו

אבי דוידוביץ

אבי דוידוביץ

מנהל מחלקת תעשיה

אבי דוידוביץ

מנהל מחלקת תעשיה

מנהל מחלקת תעשיה, לוגיסטיקה, ואחסנה<br /> בוגר תואר ראשון בנהל עסקים, מתמחה ביעוץ למפעלים בכל איזורי התעשיה סביב לירושליםבית שמש, עטרות ,מודיעין, ומישור אדומים. התמחות במתחמי לוגיסטיקה ותפעול

ג'סי ברקו

ג'סי ברקו

מנהלת שיווק

ג'סי ברקו

מנהלת שיווק

עם נסיון של 15 שנה בשיווק, ניהול צוותים, קידום אתרים, ושיווק פרוייקטים

בניה בן דוד

בניה בן דוד

יועץ בכיר

בניה בן דוד

יועץ בכיר

החל עבודתו -כ מנהל בחטיבה עסקית מסחרית בירושלים. בעל ניסיון רב בתחום הנדל``ן המסחרי ובמיוחד בשוק ``המשרדים להשכרה ולמכירה``. בוגר הקורס לניהול פיננסי של באוניברסיטה

ינון דודסון

ינון דודסון

מנכ``ל

ינון דודסון

מנכ``ל

בעל נסיון בנדלן עיסקי בירושלים והסביבה, עם רזומה בליווי החברות הגדולות ביותר במשק, עם קבלות במכירת שטחי משרדים- בהיקף של מליוני שקלים ונסיון בהשכרה של שטחי משרדים, ולוגיסטיקה בהיקפים של עשרות אלפי מטרים

תפריט נגישות

    This form is powered by: Sticky Floating Forms Lite
    Call Now Button